• Jurajscy Rycerze w Szkole

• Dziś (06.11.2019) w naszej szkole mieliśmy wyjątkowych gości. Odwiedzili nas siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie: Michał Kania i Pieter Verhees oraz Dyrektor Działu Komunikacji drużyny Michał Kwietko-Bębnowski.

Spotkanie rozpoczęło się krótkim pokazem tanecznym naszych uczennic, następnie sportowcy odpowiadali na zadawane im pytania.

Dotyczyły one głównie kariery siatkarskiej oraz ich zainteresowań z okresu dzieciństwa. Nie brakowało również podchwytliwych pytań.

Na zakończenie spotkania siatkarze chętnie rozdawali autografy oraz pozowali do pamiątkowych zdjęć. Wizyta ta na długo pozostanie w naszej pamięci.

Kto wie, może przyniesie również efekty i nasi uczniowie swoją przyszłość zwiążą z siatkówką...:)

• Dzień Dyni

• 31.10.2019 obchodziliśmy Dzień Dyni. Każdy Uczeń, który ubrał się w kolorze tego warzywa lub miał na sobie dyniowy akcent mógł liczyć na zwolnienie z pytania :)