• Zakończenie roku szkolnego

• Dnia 19.06.2019 r w Szkole Podstawowej nr 14 Fundacji "Elementarz" obędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i rodziców do kościoła o godz. 10 oraz po mszy do szkoły na godz. 11.00.

• "Zielona szkoła"

• Uczniowie klas I-VIII w dniach 10-14.06.2019 udali się do Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tucholskiej.

Na dzieci czekała upalna pogoda i wiele atrakcji. Obszerna fotorelacja z tego aktywnego wypoczynku jest dostępna na naszym Facebooku.

• Dzień Sportu

• "W zdrowym ciele, zdrowy duch" - to hasło przyświecało nam na Dniu Sportu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.

Uczniowie mogli spróbować swoich sił w konkurencjach drużynowych jak przeciąganie liny, siatkówka, piłka nożna i "zbijak".

Były również konkurencje indywidualne m.in: rzut beretem, rzut piłką koszykową, bieg długi, skoki na skakance, slalom z piłeczką, czy konkurs jeździecki.

Dla najmłodszych sportowców czekał tor przeszkód i rzuty do celu.

Sportowe zmagania zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek.

Oczywiście wszyscy uczestnicy dostali okolicznościowe medale, a na najlepszych czekały wyróżnienia i dyplomy. Gratulujemy!