• Rozpoczęcie Roku Szkolnego

• Wakacje szybko minęły i już w najbliższy poniedziałek, znów zobaczymy się w Szkole.

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 odbędzie się o godz.10.

Poprzedzi je msza święta o godz 9.00.

Od wtorku tj.03.09.2019 rozpoczynają się zajęcia dydaktyczne.

W pierwszym tygodniu zajęć lekcyjnych, dzieci nie mają wyżywienia w szkole.

Przedszkole od poniedziałku działa w stałych porach tzn. 6.00-16.00 z pełnym wyżywieniem.

• Wyniki ósmoklasistów

•

Chcielibyśmy się pochwalić i jednocześnie pogratulować naszym Uczniom za zdobycie bardzo wysokich wyników w teście ósmoklasistów.

Uczniowie (a obecnie już absolwenci szkoły) uzyskali wyniki znacznie przewyższające średnie noty uczniów z innych szkół na terenie gminy, powiatu i kraju. (Szczegóły w tabeli.) Dzięki tak wysokim wynikom, wszyscy nasi absolwenci dostali się do wybranych szkół średnich. Gratulujemy!