• Osiągnięcia sportowe

• 2019
          • Mistrzostwa Miasta młodzieży szkolnej w piłce nożnej.

Nasza reprezentacja zajęła IV miejsce.

Najwięcej bramek (4) zdobył Kamil Przybylski.

• 2019
          • Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Orientacji Sportowej w kategorii Dziewcząt, reprezentacja: Julia Janoska, Karolina Skałka, Kinga Bzdęga i Wiktoria Błachucka zajęły II miejsce.

W kategorii chłopców zajęliśmy III miejsce. Reprezentowali nas: Mikołaj Zamorski, Paweł Kołton i Kuba Strzelecki.

• 2019
          • Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Orientacji Sportowej w kategorii Dziewcząt zajęliśmy II miejsce. Reprezentowały nas: Ola Kołton, Julia Czernek, Kinga Janoska i Patrycja Hajdas.

W kategorii Chłopców zajęliśmy III miejsce. Reprezentacja to: Nikolas Pawlik, Konrad Kotarski, Sebastian Czarkowski, Kacper Skałka.

• 2019
          • Rejonowe Zawody Lekkoatletyczne.

Czworobój Dziewcząt i Chłopców.

W obu kategoriach zajęliśmy IV miejsce. Najwięcej punktów zdobyła Karolina Skałka w kategorii Dziewcząt, a wśród Chłopców Paweł Kołton.

• 2019
          • Rejonowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne chłopców.

Najwięcej punktów zdobył Karol Mikoda w pchnięciu kulą.